Wszystkie zamieszczone poniżej zadania są do pobrania. Aby pobrać dany plik wystarczy wejść (najlepiej przy użyciu przeglądarki Google Chrome lub Mozilla FireFox) a następnie kliknąć w prawym dolnym rogu w strzałkę przy przycisku Otwórz (z prawej strony) i nastąpi pobranie pliku.
Jeśli posiadasz konto na Gmail to najprościej będzie dodać do swojego Google Dysku cały folder - kliknąć w prawym górnym rogu Dodaj do dysku.  
Jeśli ktoś chciałby skonwertować sobie pliki pdf na formę edytowalną np. doc, czy docx to polecam konto na gmail.com i używanie przeglądarki Google Chrome w której mozna korzystać z aplikacji umożliwiających łatwą konwersję (nie zawsze się to uda) można też skorzystać z ABBYY PDF Transformer. W razie pytań proszę o kontakt.

Konkurs chemiczny

Zadania z etapów: szkolnego, okręgowego i wojewódzkiego organizowanych
przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

Na stronie znajdują się udostępnione z różnych źródeł zadania z konkursów przedmiotowych z chemii. W pierwszej kolejności udostępnione są zadania z konkursów chemicznych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Zadania podzielone są na etapy: szkolne, okręgowe i wojewódzkie. Zadania są dostępne w formacie PDF ze względu na wygodę - możliwość wydruku kilku stron na jednej stronie itp.
Do niektórych zestawów znajdują się również klucze odpowiedzi, które różnymi sposobami udało mi się zdobyć, najczęściej nie jest to kanał oficjalny. Zestawy mają swoją nazwę zaczynającą się od roku szkolnego.
Przerobiłem zestawy zadań z etapu okręgowego i wojewódzkiego do formatu docx, co pozwoliło na zmniejszenie objętości arkusza do 2-3 stron A4. Pliki te skonwertowane są jako dokumenty Google, ale podczas pobierania konwertują się na pliki docx.
Kreator www - przetestuj za darmo