Konkurs chemiczny

Wszystkie zamieszczone poniżej zadania są do pobrania. Aby pobrać dany plik wystarczy wejść (najlepiej przy użyciu przeglądarki Google Chrome, a następnie kliknąć w prawym dolnym rogu w strzałkę przy przycisku Otwórz (z prawej strony) i nastąpi pobranie pliku. Lub kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybraqć - Pobierz. Można również pobrać cały folder klikając w ikonkę po lewej stronie nazwy konkursu - zamieni się w strzałkę i wówczas pobierze się cały folder.

Zadania z etapów: szkolnego, okręgowego i wojewódzkiego organizowanych
przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

Na stronie znajdują się udostępnione z różnych źródeł zadania z konkursów przedmiotowych z chemii organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Zadania podzielone są na etapy: szkolne, okręgowe i wojewódzkie.
Zadania są dostępne w formacie PDF ze względu na wygodę - możliwość wydruku kilku stron na jednej stronie itp.
Do niektórych zestawów znajdują się również klucze odpowiedzi, które różnymi sposobami udało mi się zdobyć, najczęściej nie jest to kanał oficjalny, czasami to samodzilne rozwiązania.
Zestawy mają swoją nazwę zaczynającą się od roku szkolnego.
Przerobiłem zestawy zadań do formatu Dokumentów Google co pozwoliło na zmniejszenie objętości arkusza do 2-3 stron A4. Pliki te skonwertowane są jako dokumenty Google, można je pobrać jako pliki DOCX lub innych formatach.
Kreator www - przetestuj za darmo